Kitesurf, Golfsurf en meer in
Zandvoort aan Zee

Kitesurflessen en golfsurflessen in Zandvoort is geweldig, en door onze vaste locatie, kunnen we de hoogst mogelijke kwaliteit aanbieden die er is! North Sea Watersports heeft een prachtige vaste locatie in Zandvoort aan Zee, Bij Tijn Akersloot. Het strand is wel 8 kilometer lang, wat ons genoeg ruimte geeft voor alle kitesurf, golfsurf en andere watersportactiviteiten.
De kitesurf-spot in Zandvoort aan Zee zuid bevindt zich bij de reddingsbrigade.

North Sea Watersports in Zandvoort is een watersportcenter met alle soorten watersport je kan bedenken. Wij geven o.a les in Kitesurfen, Golfsurfen en Stand up paddle boarding (SUP). Ook ben je welkom samen met je bedrijf voor een team-event, of met je kinderen bij onze kinder watersport kamp. Wees welkom bij Surfers Paradise in Zandvoort aan Zee.

BEKIJK ONS WATERSPORT AANBOD

Kitesurfen in Zandvoort aan Zee

Zandvoort aan Zee is geweldig om te kitesurfen en om kitesurf lessen en cursussen te nemen. Door de 5 zandbanken zijn er grote stukken vlak water tussen de golven. Op de zandbanken kan je gemakkelijk staan gedurende de kitesurfles en vanaf daar gaan we bodydraggen en natuurlijk staan op het board!

Zomers worden veel avondlessen gegeven in Zandvoort. Wat ideaal is voor de mensen die werken tot 18:00/19:00 en hun dag willen afsluiten met een kitesurfsessie in Zandvoort. Uiteraard sluiten wij onze dagen gezamenlijk af met een heerlijk koud biertje na de kitesurfles.

Kitesurf windrichtingen in Zandvoort

In Zandvoort aan Zee kun je kitesurfen als de wind uit Zuid, Westen en tot met Noordenwind. In de zomer komt de wind meestal uit het ZW. Dat is een goede windrichting om in Zandvoort te kunnen kitesurfen. Als de wind uit het ZW komt is de wind meestal warm omdat de wind eerst de warme landen is gepasseerd. ZW wind in combinatie met laag gaand tij is optimaal. Want dan gaat de stroming van de zee tegen de wind in en dat zorgt er voor dat er nauwelijks stroming staat.

Check onze andere kitesurf locaties

SCHELLINKHOUT
MUIDERBERG
MEDEMBLIK

Zandvoort aan Zee

  • North Sea Watersports heeft vaste locatie in Zandvoort met kleedkamers, douches en kluisjes.

  • Wij werken samen met onze goede vrienden en collega’s van Tijn Akersloot. Wij zijn dan ook gevestigd op hun terrein.
    Na afloop van je kitesurfles kan je nog even nagenieten met een lekkere hap!

Boulevard Paulus Loot 1b,
2042 AE Zandvoort
Parkeerterrein aanwezig.

Station Zandvoort aan Zee.
20 min. vanuit Amsterdam.

Bus 81.
Uitstappen bij bushalte Badhuisplein, loop richting zuid.

Vanuit Haarlem is onze school 25 min. fietsen.

Zandvoort aan Zee is geweldig om te kitesurfen en om kitesurf lessen en cursussen te nemen. Door de 5 zandbanken zijn er grote stukken vlak water tussen de golven. Op de zandbanken kan je gemakkelijk staan gedurende de kitesurfles en vanaf daar gaan we bodydraggen en natuurlijk staan op het board!

Zomers worden veel avondlessen gegeven in Zandvoort. Wat ideaal is voor de mensen die werken tot 18:00/19:00 en hun dag willen afsluiten met een kitesurfsessie in Zandvoort. Uiteraard sluiten wij onze dagen gezamenlijk af met een heerlijk koud biertje na de kitesurfles.

Kitesurf windrichtingen in Zandvoort

In Zandvoort aan Zee kun je kitesurfen als de wind uit Zuid, Westen en tot met Noordenwind. In de zomer komt de wind meestal uit het ZW. Dat is een goede windrichting om in Zandvoort te kunnen kitesurfen. Als de wind uit het ZW komt is de wind meestal warm omdat de wind eerst de warme landen is gepasseerd. ZW wind in combinatie met laag gaand tij is optimaal. Want dan gaat de stroming van de zee tegen de wind in en dat zorgt er voor dat er nauwelijks stroming staat.

Zandvoort aan Zee

  • North Sea Watersports heeft vaste locatie in Zandvoort met kleedkamers, douches en kluisjes.

  • Wij werken samen met onze goede vrienden en collega’s van Tijn Akersloot. Wij zijn dan ook gevestigd op hun terrein.
    Na afloop van je kitesurfles kan je nog even nagenieten met een lekkere hap!

Boulevard Paulus Loot 1b,
2042 AE Zandvoort
Parkeerterrein aanwezig.

Station Zandvoort aan Zee.
20 min. vanuit Amsterdam.

Bus 81.
Uitstappen bij bushalte Badhuisplein, loop richting zuid.

Vanuit Haarlem is onze school 25 min. fietsen.

Wil je les op deze locatie? Boek nu!

KLIK HIER!

Check onze andere kitesurf locaties

SCHELLINKHOUT
MEDEMBLIK
MUIDERBERG