LOCATIES2018-07-06T13:07:37+00:00

Kitesurf, Golfsurf en meer in
Zandvoort aan Zee

Kitesurflessen en golfsurflessen in Zandvoort is geweldig, en door onze vaste locatie
hier kunnen we de hoogst mogelijke kwaliteit aanbieden die er is!

Onze watersportschool heeft een prachtige vaste locatie in Zandvoort aan Zee. Het strand is wel 8 kilometer lang, wat ons meer genoeg ruimte geeft voor alle kitesurf, golfsurf en andere watersportactiviteiten.
De kitesurf spot in Zandvoort aan Zee zuid bevindt zich bij de reddingsbrigade. De mensen van de reddingsbrigade zijn erg vriendelijk en behulpzaam voor watersporters.

Op de kitesurfschool in Zandvoort geven we ook les in andere watersporten
zoals golfsurfen, stand-up-paddle boarden (SUP), en skateboarden.
Voor groepen en bedrijfsuitjes is onze kitesurfschool in Zandvoort ook uitermate geschikt.
Wees welkom bij North Sea Surf Lodge in Zandvoort aan Zee.

BEKIJK ONS WATERSPORT AANBOD

Kitesurfen in Zandvoort aan Zee

Zandvoort aan Zee is geweldig om te kitesurfen en om kitesurf lessen en cursussen te nemen. Door de 5 zandbanken zijn er grote stukken vlak water tussen de golven. Op de zandbanken kan je gemakkelijk staan gedurende de kitesurfles en vanaf daar gaan we bodydraggen en natuurlijk staan op het board!

Zomers worden veel avondlessen gegeven in Zandvoort. Wat ideaal is voor de mensen die werken tot 18:00/19:00 en hun dag willen afsluiten met een kitesurfsessie in Zandvoort. Uiteraard sluiten wij onze dagen gezamenlijk af met een heerlijk koud biertje na de kitesurfles.

Kitesurf windrichtingen in Zandvoort

In Zandvoort aan Zee kun je kitesurfen als de wind uit Zuid, Westen en tot met Noordenwind. In de zomer komt de wind meestal uit het ZW. Dat is een goede windrichting om in Zandvoort te kunnen kitesurfen. Als de wind uit het ZW komt is de wind meestal warm omdat de wind eerst de warme landen is gepasseerd. ZW wind in combinatie met laag gaand tij is optimaal. Want dan gaat de stroming van de zee tegen de wind in en dat zorgt er voor dat er nauwelijks stroming staat.

Check onze andere kitesurf locaties

SCHELLINKHOUT
MUIDERBERG
MEDEMBLIK

Zandvoort aan Zee

 • North Sea Kitesurf School heeft een vaste locatie in Zandvoort met kleedkamers, douches en kluisjes.
  Voor onze vaste klanten hebben we zelfs stallingen zodat je al je kitesurf- en golfsurf materialen kan opbergen.
  Neem hiervoor contact met ons op.

 • Wij werken samen met onze goede vrienden en collega’s van Safari Lodge. Wij zijn dan ook gevestigd op hun terrein.
  Bij elke kitesurfles zit een heerlijke kop koffie of thee inbegrepen. Na afloop van je kitesurfles kan je nog even nagenieten met een lekkere hap!
  Lees meer over Safari Lodge?

Boulevard Paulus Loot 2,
2042 AE Zandvoort.
Parkeerterrein aanwezig.

Station Zandvoort aan Zee.
20 min. vanuit Amsterdam.

Bus 81.
Uitstappen bij bushalte Badhuisplein, loop richting zuid.

Vanuit Haarlem is onze school 25 min. fietsen.

Zandvoort aan Zee is geweldig om te kitesurfen en om kitesurf lessen en cursussen te nemen. Door de 5 zandbanken zijn er grote stukken vlak water tussen de golven. Op de zandbanken kan je gemakkelijk staan gedurende de kitesurfles en vanaf daar gaan we bodydraggen en natuurlijk staan op het board!

Zomers worden veel avondlessen gegeven in Zandvoort. Wat ideaal is voor de mensen die werken tot 18:00/19:00 en hun dag willen afsluiten met een kitesurfsessie in Zandvoort. Uiteraard sluiten wij onze dagen gezamenlijk af met een heerlijk koud biertje na de kitesurfles.

Kitesurf windrichtingen in Zandvoort

In Zandvoort aan Zee kun je kitesurfen als de wind uit Zuid, Westen en tot met Noordenwind. In de zomer komt de wind meestal uit het ZW. Dat is een goede windrichting om in Zandvoort te kunnen kitesurfen. Als de wind uit het ZW komt is de wind meestal warm omdat de wind eerst de warme landen is gepasseerd. ZW wind in combinatie met laag gaand tij is optimaal. Want dan gaat de stroming van de zee tegen de wind in en dat zorgt er voor dat er nauwelijks stroming staat.

Zandvoort aan Zee

 • North Sea Kitesurf School heeft een vaste locatie in Zandvoort met kleedkamers, douches en kluisjes.
  Voor onze vaste klanten hebben we zelfs stallingen zodat je al je kitesurf- en golfsurf materialen kan opbergen.
  Neem hiervoor contact met ons op.

 • Wij werken samen met onze goede vrienden en collega’s van Safari Lodge. Wij zijn dan ook gevestigd op hun terrein.
  Bij elke kitesurfles zit een heerlijke kop koffie of thee inbegrepen. Na afloop van je kitesurfles kan je nog even nagenieten met een lekkere hap!
  Lees meer over Safari Lodge?

Boulevard Paulus Loot 2,
2042 AE Zandvoort.
Parkeerterrein aanwezig.

Station Zandvoort aan Zee.
20 min. vanuit Amsterdam.

Bus 81.
Uitstappen bij bushalte Badhuisplein, loop richting zuid.

Vanuit Haarlem is onze school 25 min. fietsen.

Wil je les op deze locatie? Boek nu!

KLIK HIER!

Check onze andere kitesurf locaties

SCHELLINKHOUT
MEDEMBLIK
MUIDERBERG