Kitesurf, Golfsurf en meer in
Zandvoort aan Zee

Kitesurflessen en golfsurflessen in Zandvoort is geweldig, en door onze vaste locatie, kunnen we de hoogst mogelijke kwaliteit aanbieden die er is! North Sea Watersports heeft twee prachtige locaties in Zandvoort aan Zee, Bij Tijn Akersloot en Bodhi beach. Het strand is wel 8 kilometer lang, wat ons genoeg ruimte geeft voor alle kitesurf, golfsurf en andere watersportactiviteiten.
De kitesurf-spot in Zandvoort aan Zee zuid bevindt zich bij de reddingsbrigade.

North Sea Watersports in Zandvoort is een watersportcentrum met alle soorten watersport die je kan bedenken. Wij geven o.a les in kitesurfen, golfsurfen en stand up paddle boarden (SUP). Ook ben je welkom samen met je bedrijf voor een team-event, of met je kinderen bij ons kinder watersport kamp. Wees welkom bij North Sea Watersports in Zandvoort aan Zee.

BEKIJK ONS WATERSPORT AANBOD

Kitesurfen in Zandvoort aan Zee

Zandvoort aan Zee is geweldig om te kitesurfen en om kitesurf lessen en cursussen te nemen. Door de 5 zandbanken zijn er grote stukken vlak water tussen de golven. Op de zandbanken kan je gemakkelijk staan gedurende de kitesurfles en vanaf daar gaan we bodydraggen en natuurlijk staan op het board!

Zomers worden er veel avondlessen gegeven in Zandvoort. Wat ideaal is voor de mensen die werken tot 17:00 /18:00 en hun dag willen afsluiten met een kitesurfsessie in Zandvoort. Uiteraard sluiten wij onze dagen gezamenlijk af met een heerlijk koud biertje na de kitesurfles.

Kitesurf windrichtingen in Zandvoort

In Zandvoort aan Zee kun je kitesurfen als de wind uit Zuid, Westen en met Noordenwind. In de zomer komt de wind meestal uit het ZW. Dat is een goede windrichting om in Zandvoort te kunnen kitesurfen. Als de wind uit het ZW komt is de wind meestal warm, omdat de wind eerst de warme landen is gepasseerd. ZW wind in combinatie met laag gaand tij is optimaal. Dan gaat de stroming van de zee tegen de wind in, wat er voor zorgt dat er nauwelijks stroming staat.

Check onze andere kitesurf locaties

SCHELLINKHOUT
MUIDERBERG
MEDEMBLIK

Zandvoort aan Zee

  • Wij werken samen met onze goede vrienden en collega’s van Tijn Akersloot en Bodhi Beach. Wij zijn dan ook gevestigd op hun terrein.
    Na afloop van je kitesurfles kan je nog even nagenieten met een lekkere hap!

Tijn Akersloot, Boulevard Paulus Loot 1,
2042 AD Zandvoort of Bodhi beach, Zuidstrand 2, 2042 AD Zandvoort
Parkeren mogelijk op parkeerterrein “de Zuid”.

Bus 81.
Uitstappen bij bushalte Badhuisplein. Loop richting het zuiden, tot strandtent Tijn Akersloot of Bodhi beach afhankelijk van het afgesproken meeting-point.

  • North Sea Watersports heeft twee vaste locaties in Zandvoort met kleedkamers, warme douches en kluisjes.

Station Zandvoort aan Zee.
20 min. treinreis vanuit Amsterdam. Loop richting het zuiden, tot strandtent Tijn Akersloot of Bodhi beach afhankelijk van het afgesproken meeting-point.

Vanuit Haarlem is onze school 25 min. fietsen.

Zandvoort aan Zee is geweldig om te kitesurfen en om kitesurf lessen en cursussen te nemen. Door de 5 zandbanken zijn er grote stukken vlak water tussen de golven. Op de zandbanken kan je gemakkelijk staan gedurende de kitesurfles en vanaf daar gaan we bodydraggen en natuurlijk staan op het board!

Zomers worden veel avondlessen gegeven in Zandvoort. Wat ideaal is voor de mensen die werken tot 17:00 / 18:00 en hun dag willen afsluiten met een kitesurfsessie in Zandvoort. Uiteraard sluiten wij onze dagen gezamenlijk af met een heerlijk koud biertje na de kitesurfles.

Kitesurf windrichtingen in Zandvoort

In Zandvoort aan Zee kun je kitesurfen als de wind uit Zuid, Westen en met Noordenwind. In de zomer komt de wind meestal uit het ZW. Dat is een goede windrichting om in Zandvoort te kunnen kitesurfen. Als de wind uit het ZW komt is de wind meestal warm, omdat de wind eerst de warme landen is gepasseerd. ZW wind in combinatie met laag gaand tij is optimaal. Dan gaat de stroming van de zee tegen de wind in, wat er voor zorgt dat er nauwelijks stroming staat.

Zandvoort aan Zee

  • North Sea Watersports heeft twee vaste locaties in Zandvoort met kleedkamers, warme douches en kluisjes.

  • Wij werken samen met onze goede vrienden en collega’s van Tijn Akersloot en Bodhi beach. Wij zijn dan ook gevestigd op hun terrein.
    Na afloop van je kitesurfles kan je nog even nagenieten met een lekkere hap!

Boulevard Paulus Loot 1,
2042 AD Zandvoort Tijn Akersloot, Boulevard Paulus Loot 1,
2042 AD Zandvoort of Bodhi beach, Zuidstrand 2, 2042 AD Zandvoort
Parkeren mogelijk op parkeerterrein “de Zuid”.

Station Zandvoort aan Zee.
20 min. treinreis vanuit Amsterdam. Loop richting het zuiden, tot strandtent Tijn Akersloot of Bodhi beach afhankelijk van het afgesproken meeting-point.

Bus 81.
Uitstappen bij bushalte Badhuisplein. Loop richting het zuiden, tot strandtent Tijn Akersloot of Bodhi beach afhankelijk van het afgesproken meeting-point.

Vanuit Haarlem is onze school 25 min. fietsen.

Wil je les in Zandvoort aan Zee? Boek nu!

KLIK HIER!

Check onze andere kitesurf locaties

SCHELLINKHOUT
MEDEMBLIK
MUIDERBERG